| Fabrikant Onderdeelnummer | M0510-2R5204-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 23510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 200MF -20% +80% 2.5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | M0510-2R5204-R.pdf |
| Onderdeel nummer | M0510-2R5204-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 200mF |
| Tolerantie | -20%, +80% |
| Voltage - beoordeeld | 2.5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | - |
| Grootte / afmeting | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 60°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | M0510-2R5204-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor M0510-2R5204-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen M0510-2R5204-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen M0510-2R5204-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals LPJ-20SP, LPJ-25SP, JJS-60, JJN-45L, HVJ-4, FNQ-15/100, FNQ-3/16, FNQ-R-7, FNQ-1-1/8, CIS40 B0810-2R5105-R, DCK-3R3E224U-E, HV0810-2R7105-R, FYD0H104ZF, B0510-2R5224-R, DX-5R5H104U, DX-5R5V104U, DX-5R5H334U, DXJ-5R5H334U, DB-5R5D104T.
Kopen Eaton M0510-2R5204-R bij ons, bespaar tijd en geld.