| Fabrikant Onderdeelnummer | OA151KE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 171620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 150 OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA151KE.pdf |
| Onderdeel nummer | OA151KE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 150 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA151KE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA151KE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA151KE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA151KE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals AP836 51R J, 93J10R, 95J50R, 95J100, B12J15RE, B12J25RE, B12J250E, B8J2K5E, B8J6K0E, B12J1K5E MBB02070C8909FCT00, MBB02070C9093FCT00, MBB02070C9099FCT00, MBB02070C9311FCT00, MBB02070C9312FCT00, MBB02070C9530FCT00, MBB02070C9531FCT00, MBB02070C9761FCT00, HDM12FT10R0, HDM12FT768R.
Kopen Ohmite OA151KE bij ons, bespaar tijd en geld.