| Fabrikant Onderdeelnummer | SD8328-2R5-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 130840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD8328-2R5-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD8328-2R5-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 2.5µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 6.6A |
| Huidig - Verzadiging | 4.5A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 15.6 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD8328-2R5-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD8328-2R5-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD8328-2R5-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD8328-2R5-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BK/GLR-1/2, GMT-DUMMY, BK/F03A-10A, BK/F03A-15A, BK/F03A-1A, BK/F03A-2A, BK/F03A-3A, BK/F03A-4A, BK/F03A-5A, BK/F03A-8A LQM18PN2R2MGHD, 1277AS-H-1R0M=P2, DFE201610P-1R5M=P2, CM453232-102KL, NR6045T220M, NR6045T330M, NR5040T330M, NR5040T2R2N, NR5040T470M, NR8040T100M.
Kopen Eaton SD8328-2R5-R bij ons, bespaar tijd en geld.