| Fabrikant Onderdeelnummer | SEKR47M350ST |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Aluminium condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 128450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SEKR47M350ST.pdf |
| Onderdeel nummer | SEKR47M350ST |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 0.47µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 350V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 564.67 Ohm |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Polarisatie | - |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Ripple Current @ Low Frequency | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - |
| Impedantie | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Grootte / afmeting | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SEKR47M350ST |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SEKR47M350ST, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SEKR47M350ST, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SEKR47M350ST, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Aluminium condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Aluminium condensatoren van ons. Zoals 716P10256JD3, WMF4D47K-F, 717P3325900L-236, 168684K50F-F, MMP1W1K-F, MMP2P68K-F, DME6P27K-F, 418P10492LB2, WMF2S68K-F, WMF4S33K-F 381LX470M450H022, LGU1J392MELA, SLP331M250A3P3, 478LBA035M2BD, LGN2E471MELZ40, MAL211817221E3, UCS2G680MNY9, 381LX472M050J022, LLS1H682MELZ, UVR1E153MRD.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SEKR47M350ST bij ons, bespaar tijd en geld.