| Fabrikant Onderdeelnummer | SMP6-RGB |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 472841 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED RGB CLEAR 6PLCC SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SMP6-RGB.pdf |
| Onderdeel nummer | SMP6-RGB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Kleur | Red, Green, Blue (RGB) |
| Configuratie | Independent |
| Lenskleur | Colorless |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 600mcd Red, 800mcd Green, 350mcd Blue |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 4.00mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Kijk hoek | 140° |
| Montage type | Surface Mount |
| Golflengte - Dominant | 626nm Red, 526nm Green, 471nm Blue |
| Golflengte - Piek | - |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | 6-SMD, J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | 6-PLCC |
| Grootte / afmeting | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Hoogte (max) | 1.50mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SMP6-RGB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SMP6-RGB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SMP6-RGB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SMP6-RGB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals PM5-A17Y28V, PM5-A17R110AC, PM5-A17Y110AC, PM5-A5Y28V, PM5-A5R12V, PM5-A5Y12V, PM5-A17G110AC, PM5-A17B110AC, PM5-A17W28V, PM5-A17W110AC LNJ947W8CRA, LTW-670DS, LTW-C191TS5, CLM4B-AKW-CWBXB353, AA3528QBS/D, QBLP653-IG, APTR3216QBC/D, LR T64F-BBDB-1-1, APA1606QBC/D, APB3025ESGC-F01.
Kopen Bivar Inc. SMP6-RGB bij ons, bespaar tijd en geld.