| Fabrikant Onderdeelnummer | T10C080B |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 103110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THYRISTOR TVS 80V 250A 3PIN RADL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T10C080B.pdf |
| Onderdeel nummer | T10C080B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 120V |
| Spanning - uit toestand | 80V |
| Voltage - On State | 2V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 120mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial - 3 Leads |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T10C080B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T10C080B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T10C080B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T10C080B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals TMOV25SP130M, TMOV25SP130E, V120RA8X2749, TMOV25SP140M, TMOV25SP140E, TMOV25SP150E, TMOV25SP175E, TMOV25SP200E, TMOV25SP230E, TMOV25SP250E SMP100LC-90, TB1300M-13, TB0900M-13, TB0720M-13, TB3500M-13, TB2600M-13, TB2300M-13, TB1800M-13, TB1500M-13, TB1100M-13.
Kopen Littelfuse Inc. T10C080B bij ons, bespaar tijd en geld.