| Fabrikant Onderdeelnummer | THBT27011D |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 179900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | THBT27011D.pdf |
| Onderdeel nummer | THBT27011D |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 380V |
| Spanning - uit toestand | 270V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | - |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 30A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 3 |
| Capaciteit | 80pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | THBT27011D |
QY Componenten hebben de beste prijs voor THBT27011D, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen THBT27011D, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen THBT27011D, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals TSM1014IDT, TSM1014AIDT, SEA01TR, TSM1013AIDT, TSM1013AIST, STBC02AJR, STBC21FTR, SPV1040TTR, PM6613NTR, TSM1051CD TISP4A265H3BJR-S, T10A110B, T10A110E, T10A140B, T10A140E, T10A180B, T10A180E, T10A060B, T10A060E, T10A120.
Kopen STMicroelectronics THBT27011D bij ons, bespaar tijd en geld.