| Fabrikant Onderdeelnummer | THBT20011DRL |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 76270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THYRISTOR 180V 30A 8-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | THBT20011DRL.pdf |
| Onderdeel nummer | THBT20011DRL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 290V |
| Spanning - uit toestand | 180V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | - |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 30A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 3 |
| Capaciteit | 80pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | THBT20011DRL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor THBT20011DRL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen THBT20011DRL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen THBT20011DRL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals VIPER06XN, L6566BH, TN2010H-6T, TN2010H-6FP, TN4015H-6T, TN3050H-12WY, P0118MA 2AL3, P0130AA 2AL3, X00619MA5AL2, P0118DA 5AL3 P3002GBLRP, P3502GBLRP, TPA62, TISP4350H8BJR-S, TISP4A100H3BJR-S, TISP4A265H3BJR-S, T10A110B, T10A110E, T10A140B, T10A140E.
Kopen STMicroelectronics THBT20011DRL bij ons, bespaar tijd en geld.