| Fabrikant Onderdeelnummer | TL-W3MC1-R |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation and Safety |
| product categorie | Nabijheidssensoren |
| beschikbare kwaliteit | 70660 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PROXIMITY SENSOR MINI BLK 3MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL-W3MC1-R.pdf |
| Onderdeel nummer | TL-W3MC1-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Sensortype | Inductive |
| Afstand detecteren | 0.118" (3mm) |
| Uitgangstype | NPN-NO, 3-Wire |
| Respons frequentie | 600Hz |
| afscherming | Unshielded |
| Materiaal - Lichaam | Plastic |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 30 V |
| Beëindigingsstijl | Cable Leads |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Indicator | LED |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL-W3MC1-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL-W3MC1-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL-W3MC1-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL-W3MC1-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Omron Automation and Safety alle reeksen Nabijheidssensoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Omron Automation and Safety en Nabijheidssensoren van ons. Zoals PA46-3-400-Q2-X, PA46-3-500-Q2-X, PA46-2-500-X-MNT, MP21Y-30-600-X, E3HQ-CT12 5M, PA46-1-000-NO1-PN-M, PA46-3-400-Q2-X-M, PA46-1-000-Q2-NO2-NP, PA46-4-300-X, ZX-SD301 0.5M ICB18S30N08POM1, EI1805PPOPL, EI1808NPOPL, EI1808PPOPS, ICB12L50N08NOM1, ICB12L50N08POM1, ICB12S30N08NO, ICB12S30N08PO, ICB12S30N08POM1, ICB12S23F04PO.
Kopen Omron Automation and Safety TL-W3MC1-R bij ons, bespaar tijd en geld.