| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC7733IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Supervisors |
| beschikbare kwaliteit | 22310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 2.93V SUPPLY MONITOR 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC7733IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC7733IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Aantal voltages bewaakt | 1 |
| uitgang | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset time-out | 1.1 ms Minimum |
| Voltage - Drempel | 2.93V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC7733IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC7733IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC7733IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC7733IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Supervisors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Supervisors van ons. Zoals TPS92513DGQT, TPS92314D/NOPB, TPS92314AD/NOPB, TPS92561DGN, LP5524TM-5/NOPB, TPS92560DGQ/NOPB, LM3699YFQR, TPS61162AYFFR, LM3444MM/NOPB, TPS92210DR MCP131T-315E/LB, MCP121T-240E/TT, MCP131T-270E/TT, MCP103T-240E/LB, MCP102T-475E/TT, MCP103T-315E/TT, MCP131T-450E/TT, PT7M7811STBEX, BU4217G-TR, BU4922G-TR.
Kopen Texas Instruments TLC7733IP bij ons, bespaar tijd en geld.