| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4205G |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers |
| beschikbare kwaliteit | 68260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MOTOR DRIVER PAR 20DSO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4205G.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4205G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Motortype - stappenmotor | - |
| Motortype - AC, DC | Brushed DC |
| Functie | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgang configuratie | Half Bridge (2) |
| Interface | Parallel |
| Technologie | Bipolar |
| Stap resolutie | - |
| toepassingen | Automotive |
| Huidige uitgang | 1A |
| Voltage - Levering | 6 V ~ 32 V |
| Voltage - laden | 6 V ~ 32 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | P-DSO-20 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4205G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4205G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4205G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4205G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers van ons. Zoals TT260N22KOFHPSA1, TZ500N16KOFHPSA1, TZ400N24KOFHPSA1, TT330N12KOFHPSA2, TD250N16KOFAHPSA1, TZ500N18KOFHPSA1, TT330N14KOFHPSA2, TDB6HK135N16LOFHOSA1, TTB6C135N16LOFHOSA1, TZ240N32KOF TB6674PG(C,8,Z,HZ), DRV8701PRGET, TC654EUN, TLE4726GXUMA1, LV8761V-TLM-E, TC655EUN, A4915METTR-T, MC33926PNBR2, MCP8024-H/MP, DRV8801PWP.
Kopen Infineon Technologies TLE4205G bij ons, bespaar tijd en geld.