| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4905GT |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) |
| beschikbare kwaliteit | 43100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4905GT.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4905GT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Functie | Unipolar Switch |
| Technologie | Hall Effect |
| Polarisatie | South Pole |
| Detectie bereik | 18mT Trip, 5mT Release |
| Test conditie | 25°C |
| Voltage - Levering | 4 V ~ 18 V |
| Huidige - Levering (Max) | 5mA |
| Stroom - Uitgang (Max) | 100mA |
| Uitgangstype | Open Collector |
| Kenmerken | Temperature Compensated |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Pakket / koffer | TO-243AA |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-89-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4905GT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4905GT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4905GT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4905GT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) van ons. Zoals BCR 192F E6327, BCR 192L3 E6327, BCR 192T E6327, BCR192WE6327HTSA1, BCR 196F E6327, BCR 196L3 E6327, BCR 196T E6327, BCR196WE6327HTSA1, BCR198B6327HTLA1, BCR 198F E6327 OHS3177U, OHS3020U, ATS468LSGTN-T, OMH3075, OMH3075S, AH1806-Z-7, AH1808-Z-7, SI7202-B-01-IVR, ATS177-PL-A-A, AH180-FJG-7.
Kopen Infineon Technologies TLE4905GT bij ons, bespaar tijd en geld.