| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4966H |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) |
| beschikbare kwaliteit | 147420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MAGNETIC SWITCH BIPOLAR 6TSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4966H.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4966H |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Bipolar Switch |
| Technologie | Hall Effect |
| Polarisatie | South Pole |
| Detectie bereik | 10mT Trip, -10mT Release |
| Test conditie | 25°C |
| Voltage - Levering | 2.7 V ~ 18 V |
| Huidige - Levering (Max) | 7mA |
| Stroom - Uitgang (Max) | 10mA |
| Uitgangstype | Open Collector |
| Kenmerken | Temperature Compensated |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / koffer | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Apparaatpakket leverancier | PG-TSOP6-6 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4966H |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4966H, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4966H, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4966H, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) van ons. Zoals BCR402UE6433HTMA1, BCR420UE6433HTMA1, BC 807-25 E6327, BC 807-40 E6327, BC 817-16 E6327, BC 817-25 E6327, BC 817-40 E6327, BC 846B E6327, BC 856B E6327, BCP 54-16 E6327 AH3764Q-P-A, BU52001GUL-E2, BU52003GUL-E2, OHS3175U, SS443A-S, SS461A-S, ABL004-00E, ABL005-00E, A1425LK-T, ABL014-00E.
Kopen Infineon Technologies TLE4966H bij ons, bespaar tijd en geld.