| Fabrikant Onderdeelnummer | TLLE4401 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Opto Division |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 55920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLLE4401.pdf |
| Onderdeel nummer | TLLE4401 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Yellow |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | - |
| Lenstransparantie | Diffused |
| Millicandela-beoordeling | 17mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.20mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Current - Test | 2mA |
| Kijk hoek | 60° |
| Montage type | Through Hole |
| Golflengte - Dominant | 589nm |
| Golflengte - Piek | 591nm |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | T-1 |
| Grootte / afmeting | - |
| Hoogte (max) | 6.10mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLLE4401 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLLE4401, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLLE4401, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLLE4401, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Opto Division alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Opto Division en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals BFC238560912, BFC238582511, MKP1841310104M, MKP1841233204M, MKP1841233205M, BFC2373GB683MD, BFC2373GC823MD, BFC237534681, MKP385236200JD02G0, MKT1820368405W HLMP4740, SSL-LX5093SRC/DV, WP483GDT, SSL-LX3044IT, WP424SRDT, WP4060GD, WP4060ID, WP710A10SYC, SSL-LX3044AD, MV5754A.
Kopen Vishay Semiconductor Opto Division TLLE4401 bij ons, bespaar tijd en geld.