| Fabrikant Onderdeelnummer | TLM3ADR024FTE |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 165770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.024 OHM 1% 1W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLM3ADR024FTE.pdf |
| Onderdeel nummer | TLM3ADR024FTE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 24 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.029" (0.73mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLM3ADR024FTE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLM3ADR024FTE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLM3ADR024FTE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLM3ADR024FTE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 7-1879063-1, 7-1879063-2, 7-1879063-3, 7-1879063-4, 7-1879063-5, 7-1879063-6, 7-1879063-7, 7-1879063-8, 1879064-1, 1879064-2 AC2010FK-07619RL, AC2010FK-0761K9L, AC2010FK-0768K1L, AC2010FK-0795K3L, AC2010FK-07154RL, RNCF0603BTE3K65, RMCF2512FT95R3, RMCF2512FT1K87, RMCF2512FT42K2, RMCF2512FT1K33.
Kopen TE Connectivity Passive Product TLM3ADR024FTE bij ons, bespaar tijd en geld.