| Fabrikant Onderdeelnummer | PUMB2F |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia USA Inc. |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Arrays, voorvert |
| beschikbare kwaliteit | 193750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | PUMB2/SOT363/SC-88 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PUMB2F.pdf |
| Onderdeel nummer | PUMB2F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Transistor Type | 2 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Resistor - Base (R1) | 47 kOhms |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 47 kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 150mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1µA |
| Frequentie - Overgang | 180MHz |
| Vermogen - Max | 300mW |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-363 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PUMB2F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PUMB2F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PUMB2F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PUMB2F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Nexperia USA Inc. alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Arrays, voorvert componenten. U kunt ook andere delen kopen van Nexperia USA Inc. en Transistors - Bipolar (BJT) - Arrays, voorvert van ons. Zoals PBHV2160ZX, BC857AW,115, BC858W,115, 2PD601ARL,215, 2PD601ARL,235, PMBT6429,215, 2PB709ASL,215, 2PB709ASL,235, 2PB709ART,215, 2PB709ART,235 XN0421L00L, PBLS4004Y,115, XP0421100L, XP0431100L, XP0121000L, XP0338300L, XP0421500L, XP0621300L, XP0331200L, DCX115EK-7-F.
Kopen Nexperia USA Inc. PUMB2F bij ons, bespaar tijd en geld.