| Fabrikant Onderdeelnummer | SDA2000 |
|---|---|
| Fabrikant | RFMD |
| product categorie | RF-versterkers |
| beschikbare kwaliteit | 61910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC RF AMP 0HZ-22GHZ DIE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDA2000.pdf |
| Onderdeel nummer | SDA2000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Frequentie | 0Hz ~ 22GHz |
| P1dB | 24dBm |
| Krijgen | 12dB |
| Geluidscijfer | 5.5dB |
| RF-type | - |
| Voltage - Levering | 8V |
| Huidige voorraad | 410mA |
| Test frequentie | - |
| Pakket / koffer | Die |
| Apparaatpakket leverancier | Die |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDA2000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDA2000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDA2000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDA2000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van RFMD alle reeksen RF-versterkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van RFMD en RF-versterkers van ons. Zoals SBW-5089, SDM-08060-B1F, SDM-08120, SDM-09060-B1F, SDM-09120, SGA-0163, SGA-0163Z, SGA-0363, SGA-1163, SGA-1163Z AWB7223SP8, ADL5534ACPZ-R7, MML09211HT1, HMC311ST89ETR, MMA25312BT1, MMZ09332BT1, SZA-3044Z, RFDA0016TR7, ADL5240ACPZ-R7, MMG3006NT1.
Kopen RFMD SDA2000 bij ons, bespaar tijd en geld.