| Fabrikant Onderdeelnummer | SDA5000 |
|---|---|
| Fabrikant | RFMD |
| product categorie | RF-versterkers |
| beschikbare kwaliteit | 150650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC RF AMP 0HZ-35GHZ DIE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDA5000.pdf |
| Onderdeel nummer | SDA5000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Frequentie | 0Hz ~ 35GHz |
| P1dB | 15dBm |
| Krijgen | 11.8dB |
| Geluidscijfer | 4dB |
| RF-type | - |
| Voltage - Levering | 6.5V |
| Huidige voorraad | 100mA |
| Test frequentie | - |
| Pakket / koffer | Die |
| Apparaatpakket leverancier | Die |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDA5000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDA5000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDA5000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDA5000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van RFMD alle reeksen RF-versterkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van RFMD en RF-versterkers van ons. Zoals RFDA0016TR7, RFPA3800TR7, RDA1005LSR, SPA-2318Z, RFHA1006SR, RF3932, RF3934SR, SGA-8343Z, RF2878SR, SGA-5286Z BGA2818,115, BGA2869,115, BGU7005,115, BGU8019X, BGU8009,115, BGU7224X, SKY65605-21, SE2576L-R, MBC13720NT1, BGA6589,135.
Kopen RFMD SDA5000 bij ons, bespaar tijd en geld.