| Fabrikant Onderdeelnummer | SDA6000 |
|---|---|
| Fabrikant | RFMD |
| product categorie | RF-versterkers |
| beschikbare kwaliteit | 183010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC RF AMP 0HZ-50GHZ DIE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SDA6000.pdf |
| Onderdeel nummer | SDA6000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Frequentie | 0Hz ~ 50GHz |
| P1dB | 14.5dBm |
| Krijgen | 8dB |
| Geluidscijfer | 5dB |
| RF-type | - |
| Voltage - Levering | 5V |
| Huidige voorraad | 80mA |
| Test frequentie | - |
| Pakket / koffer | Die |
| Apparaatpakket leverancier | Die |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SDA6000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SDA6000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SDA6000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SDA6000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van RFMD alle reeksen RF-versterkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van RFMD en RF-versterkers van ons. Zoals ML6652EM, S10040280GT, D10040220GT, D10040250GT, CGA-0116, CGA-3318, CGA-3318Z, CGA-6618, SGA-5289Z, SGA-5386Z SKY65015-70LF, SE5003L-R, SKY65162-70LF, SKY65111-348LF, ADL5545ARKZ-R7, ADL5544ARKZ-R7, SKY67159-396LF, ADL5602ARKZ-R7, ADL5536ARKZ-R7, ADL5611ARKZ-R7.
Kopen RFMD SDA6000 bij ons, bespaar tijd en geld.