| Fabrikant Onderdeelnummer | ST57711 |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| beschikbare kwaliteit | 131320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS PNP 15V 0.2A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST57711.pdf |
| Onderdeel nummer | ST57711 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Transistor Type | PNP |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 200mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 15V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 5mA, 50mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 30 @ 10mA, 300mV |
| Vermogen - Max | 350mW |
| Frequentie - Overgang | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST57711 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST57711, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST57711, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST57711, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Transistors - Bipolar (BJT) - Single van ons. Zoals FSFR2100XS, 1N5339WS, BZX84C5V1LWP, FXS01, FXS02, FXS03, FXS04, SZ6380TS1, FSFR2100, NCP1271D100R2G ZXTP722MATA, DZT651-13, DXTP19020DP5-13, STD888T4, 2SA1417T-TD-E, 2SD1620-TD-E, 2SB1188T100R, FCX596TA, FCX593TA, FCX589TA.
Kopen ON Semiconductor ST57711 bij ons, bespaar tijd en geld.