| Fabrikant Onderdeelnummer | ST5R005B |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 14820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 5 OHM 20% 5A 17.15MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST5R005B.pdf |
| Onderdeel nummer | ST5R005B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 5 Ohms |
| Tolerantie | ±20% |
| Stroom - Steady State Max | 5A |
| R @ Current | 100 mOhms |
| Diameter | 0.675" (17.14mm) |
| Lead Spacing | 0.310" (7.87mm) |
| Keurmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST5R005B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST5R005B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST5R005B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST5R005B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals PS302J2, KT103J2, KS103J2, USP10973, USP10976, GP103J4F, USP10972, PR103J2, PR303J2, USP7766 SL12 10006, SL15 5R007, SL15 60002, B57236S0800M000, CL-120, CL-180, CL-150, B57237S0509M000, B57238S0150M000, B57238S0100M000.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc ST5R005B bij ons, bespaar tijd en geld.