| Fabrikant Onderdeelnummer | TL-LP50 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation and Safety |
| product categorie | Nabijheidssensoren |
| beschikbare kwaliteit | 141550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR PROX NPN 12-24VDC 50MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL-LP50.pdf |
| Onderdeel nummer | TL-LP50 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Sensortype | Inductive |
| Afstand detecteren | 1.969" (50mm) |
| Uitgangstype | NPN-NO, 3-Wire |
| Respons frequentie | - |
| afscherming | Unshielded |
| Materiaal - Lichaam | Diecast Aluminum |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 30 V |
| Beëindigingsstijl | Cable Leads |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Indicator | LED |
| Pakket / koffer | Cylinder with Mounting Flange |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL-LP50 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL-LP50, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL-LP50, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL-LP50, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Omron Automation and Safety alle reeksen Nabijheidssensoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Omron Automation and Safety en Nabijheidssensoren van ons. Zoals PA46-2-500-Q2-X, MP21Y-30-450-X, PA46-2-600-Q2-X, PA46-2-600-X-M, E3L-2LRC4, ZX1-LD100A61 2M, ZX1-LD100A81 2M, ZX1-LD300A61 2M, ZX1-LD300A81 2M, ZX1-LD50A61 2M IC17CNC04PO-K, MM12-60ANS-ZCK, E2E-X2E2-M1, E2E-X2F2-M1, E2E-X2ME1-M1, MM12-60APS-ZCK, E2E-X8MD15 2M, EI1808TBOPL, EI1805TBOPL, EI1805TBOPS.
Kopen Omron Automation and Safety TL-LP50 bij ons, bespaar tijd en geld.