| Fabrikant Onderdeelnummer | TL-Q5MC1-R |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation and Safety |
| product categorie | Nabijheidssensoren |
| beschikbare kwaliteit | 71820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR PROX NPN 12-24VDC 5MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL-Q5MC1-R.pdf |
| Onderdeel nummer | TL-Q5MC1-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Sensortype | Inductive |
| Afstand detecteren | 0.197" (5mm) |
| Uitgangstype | NPN-NO, 3-Wire |
| Respons frequentie | 500Hz |
| afscherming | Unshielded |
| Materiaal - Lichaam | Plastic |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 30 V |
| Beëindigingsstijl | Cable Leads |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Indicator | LED |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL-Q5MC1-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL-Q5MC1-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL-Q5MC1-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL-Q5MC1-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Omron Automation and Safety alle reeksen Nabijheidssensoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Omron Automation and Safety en Nabijheidssensoren van ons. Zoals D40P-SPC-21-05, D40P-BPC-21-05, D40R-SPU-21-05, MA16AP11C6, MA-10APC4, MA-1APC4, CM-S31SC5, MA16DP11C6, D40P-LPC-21-10, D40P-LPC-21-M12 E2B-S08LS02-WP-C1 2M, E2B-M18LN16-WP-B2 2M, E2B-M18LN16-WP-C1 2M, E2B-S08LS02-WP-C2 2M, E2B-S08LN04-WP-C2 2M, E2B-M18LN16-WP-C2 2M, GX-M18B, GX-M18A, E2B-S08KN04-WP-B1 5M, E2B-S08KS02-WP-B2 5M.
Kopen Omron Automation and Safety TL-Q5MC1-R bij ons, bespaar tijd en geld.